Tekli ps koltukları

Tekli ps koltukları

Tekli ps koltukları kendimiz üretip, koltuğun iç iskelet kısmı tamamen fırınlanmış gürgen ağacından 2*4 kalınlığında latalardan oluşmaktadır. Tekli ps koltuklarına kullanılan sünger ve dolgu malzemeleri TSE standartlarında olup ps koltukları firmamız tarafından 3 (üç) yıl imalat hatalarına karşı garantilidir.

Tekli ps koltukları ölçüleri

Tekli ps koltukları ölçüleri aşağıda belirtilmiştir. Ölçüler süngerin ve derinin esnemesine bağlı olarak en yakın tahmini değerlerdir.

Tekli ps koltukları genişliği =90 cm

Tekli ps koltuğu önden arkaya mesafesi =75 cm

Tekli ps koltuğu oturma yüksekliği=44 cm

Tekli ps koltukları toplam yüksekliği=75 cm

Tekli ps koltukları için yazan ölçüler size uymuyor ise bizim için sorun teşkil etmez. Tüm playstation koltukları size uygun istediğiniz ölçülerde ve özellikler de üretiriz.

Playstation koltuğu yüzey döşemesine kullanılan suni deri birinci sınıf olup renk seçenekleri sınırsızdır.

Ps koltukları istenilen ölçü, özellik ve renkten yapılmaktadır.

Bereket ofis olarak 15 yılı aşkın süredir ofis koltukları imalatı yapmaktayız. Biz bu işi ek iş olarak değil tek işimiz olarak yapıyoruz. Sektör de bulunduğumuz süre içerisinde spot malzeme kullanarak her hangi bir ürün üretmedik. Biliriz ki ucuz malzeme beraberinde birçok sıkıntı getirmektedir.

Playstation salonları işletmecileri olarak siz istersiniz ki ps3 koltuğu en başta rahat ve fiyat olarak ucuz olsun. Rahatlık ve sağlamlık konusun da her türlü garantiyi veriyorum. Fiyat konusun da ise bizim kullandığımız malzemeleri bire bir kullanacak olan firma var ise bizim fiyatlarımızın altına düşemez. Sadece şunu belirteyim ki ps3 koltukları oturak kısmına rahatlık için dizilen şerit lastiklerin üzerini firmamız fazladan bez, kumaş gibi cisimler ile kapatırız. Bu sizin için basit bir işlem olabilir ama toplu üretimlerde bir hayli zaman almaktadır ve en önemli olan faydası; lastiklerin zaman süngeri kesmesine engel olmaktır. Sizin koltuğunuzda oturak kısmında çöküntü olmuş ise bilin ki bu sebepten dolayıdır. Bizim hiçbir ürünümüzde bu sorunlar yaşanmaz. Yani fiyat konusunda da garanti veriyoruz. Ancak şu unutulmamalıdır ki ucuz koltuk alarak kar ettiğinizi zannedebilirsiniz. Siz yeni aldığınız ps3 koltukları her 2 yılda bir değiştiriyorsanız bilin ki zarardasınız.

Playstation koltuk teslimat şartları

Ps3 koltukları modelleri teslimatı bulunduğunuz bölgeye, ile ve sipariş verdiğiniz koltuk sayısına göre değişmektedir. İstanbul içi teslimatlar da firmamız teslim etmektedir. İstanbul dışı alımlarda nakliye başta anlaşılmadığı sürece kargo alıcıya aittir. Birçok firma ps 3 koltukları ambara sadece ince streç ile sararak teslim eder. Firmamız playstation 3 koltukları ince ve kalın ambalajlar ile sağlam bir şekilde paketledikten sonra ambara teslim eder. Hatta mümkünse bekleyip yüklemede koltuğun üzerine ağır ve sivri cisimler konmaması konusunda yardımcı olunur. Ambalaj için ücret isteyen dahi olmasına rağmen biz playstation 4 koltukları bedelinden başka bir bedel talep etmeyiz.

Ps3 koluğu ortalama teslim süresi 1 haftadır. Ancak sipariş verilen ps4 koltuğu işçiliğine, iskeletlerinin yeterli sayıda hazırda olup olmamasına ve iş yoğunluğuna göre değişmektedir.

Detaylı bilgi ve siparişleriniz için iletişime geçebilirsiniz;

İş telefonu=0212 565 7809

GSM=0532 725 0746

Mail=info@damlaofis.com.tr https://playstationkoltugu.gen.tr/

Malesef yazı yorumlara kapatılmıştır.

Benzer Ürünler

ikili pes koltukları

ikili pes koltukları

1350,00 TL
Ürünü İncele
Modern playstation koltuğu

Modern Playstation Koltuğu

950,00 TL
Ürünü İncele
Playstation Kanepe

Playstation Kanepe

1250,00 TL
Ürünü İncele
Dörtlü playstation sedir koltukları

Dörtlü playstation sedir koltukları

550,00 TL
Ürünü İncele
Hitit İkili Playstation Koltuğu

Hitit İkili Playstation Koltuğu

950,00 TL
Ürünü İncele

Ürün Etiketleri