Roza dörtlü playstation koltukları modelleri

Roza dörtlü playstation koltukları

Roza dörtlü playstation koltukları kendi imalatımız olup, tamamen birinci sınıf yedek parça ve işçilik kullanılmaktadır. Playstation koltuğun iç iskelet kısmı fırınlanmış gürgen ağacından 2*4 kalınlığında kalın ağaçlardan oluşmaktadır. Roza dörtlü playstation koltukları için kullanılan sünger ve dolgu malzemeleri TSE standartlarında olup  Roza playstation koltukları firmamız tarafından 2 (iki) yıl imalat hatalarına karşı garantilidir.

Roza dörtlü playstation koltukları ölçüleri

Roza dörtlü playstation koltukları ölçüleri aşağıda belirtilmiştir. Ölçüler süngerin ve derinin esnemesine bağlı olarak en yakın tahmini değerlerdir.

Dörtlü playstation koltukları genişliği = 240 cm (İstenilen ölçüden yapılmaktadır)

Dörtlü roza playstation koltukları önden arkaya mesafesi =80 cm

Roza dörtlü playstation koltuk oturma yüksekliği=43 cm

Roza dörtlü playstation koltuğu toplam yüksekliği=80 cm

Roza dörtlü playstation koltukları yukarıda yazan ölçüler size uymuyor ise bizim için sorun teşkil etmez, size uygun koltukları istediğiniz ölçülerde ve özellikler de üretiriz.

Playstation koltukları yüzey döşemesine kullanılan suni deri birinci sınıf olup renk seçenekleri sınırsızdır. Talep edilmesi halinde kumaş döşeme yapılmaktadır.

Bereket ofis olarak 15 yılı aşkın süredir ofis koltukları imalatı yapmaktayız. Biz bu işi ek iş olarak değil tek işimiz olarak yapıyoruz. Sektör de bulunduğumuz süre içerisinde spot malzeme kullanarak her hangi bir ürün üretmedik. Biliriz ki ucuz malzeme beraberinde birçok sıkıntı getirmektedir.

Playstation salonları işletmecileri olarak siz istersiniz ki playstation koltukları en başta rahat ve fiyat olarak ucuz olsun. Rahatlık ve sağlamlık konusun da her türlü garantiyi veriyorum. Fiyat konusun da ise bizim kullandığımız malzemeleri bire bir kullanacak olan firma var ise bizim fiyatlarımızın altına düşemez. Sadece şunu belirteyim ki playstation koltukları oturak kısmına rahatlık için dizilen şerit lastiklerin üzerini firmamız fazladan bez, kumaş gibi cisimler ile kapatırız. Bu sizin için basit bir işlem olabilir ama toplu üretimlerde bir hayli zaman almaktadır ve en önemli olan faydası; lastiklerin zaman süngeri kesmesine engel olmaktır. Sizin koltuğunuzda oturak kısmında çöküntü olmuş ise bilin ki bu sebepten dolayıdır. Bizim hiçbir ürünümüzde bu sorunlar yaşanmaz. Yani fiyat konusunda da garanti veriyoruz. Ancak şu unutulmamalıdır ki ucuz koltuk alarak kar ettiğinizi zannedebilirsiniz. Siz yeni aldığınız playstation koltukları her 2 yılda bir değiştiriyorsanız bilin ki zarardasınız.

Roza dörtlü playstation koltukları teslimi

Roza playstation koltukları iç dolgusu silikon elyaf olup, oturunca rahatlık hissi verip, kullanıcı için ideal bir koltuktur. Her insanın boy yapısı, oturma alışkanlıkları aynı olmamasına rağmen Roza playstation koltukları her insan için aynı rahatlığı sağlar.

Playstation koltukları teslimatı bulunduğunuz bölgeye, ile ve sipariş verdiğiniz koltuk sayısına göre değişmektedir. İstanbul içi teslimatlar da firmamız teslim etmektedir. İstanbul dışı alımlarda nakliye başta anlaşılmadığı sürece kargo alıcıya aittir. Birçok firma playstation koltuğu ambara sadece ince streç ile sararak teslim ederken firmamız playtastion koltuğu ince ve kalın ambalajlar ile sağlam bir şekilde paketledikten sonra ambara teslim eder. Hatta mümkünse bekleyip yüklemede koltuğun üzerine ağır ve sivri cisimler konmaması konusunda yardımcı olunur.

Playstation koltuğu ortalama teslim süresi 1 haftadır. Ancak sipariş verilen playstation koltuğu işçiliğine, iskeletlerinin yeterli sayıda hazırda olup olmamasına ve iş yoğunluğuna göre değişmektedir.

Detaylı bilgi ve siparişleriniz için iletişime geçebilirsiniz;

İş telefonu=0212 565 7809

GSM=0532 725 0746

Mail=info@damlaofis.com.tr

Malesef yazı yorumlara kapatılmıştır.

Benzer Ürünler

ikili pes koltukları

ikili pes koltukları

1350,00 TL
Ürünü İncele
Modern playstation koltuğu

Modern Playstation Koltuğu

950,00 TL
Ürünü İncele
Playstation Kanepe

Playstation Kanepe

1250,00 TL
Ürünü İncele
Dörtlü playstation sedir koltukları

Dörtlü playstation sedir koltukları

550,00 TL
Ürünü İncele
Hitit İkili Playstation Koltuğu

Hitit İkili Playstation Koltuğu

950,00 TL
Ürünü İncele

Ürün Etiketleri