Playstation puf modelleri

Playstation puf modelleri

Playstation koltukları ile beraber playstation puf modelleri de çok tercih edilmektedir. Puf koltuk üretimi firmamız tarafından yapılmaktadır. İstenilen ölçülerde, renklerde ve özelliklerde playstation puf koltuk modelleri yapılır. Playstation puf koltuk masif gürgen ağacından iskelete sahip olup bu iskeletin etrafı kontralarla çevrilidir. Puf koltuklar için kullanılan tüm malzemeler, süngerler TSE standartlarındadır.

Playstation puf koltukları üretimin her aşamasında sürekli kontrol edilmektedir. Üretimden çıkacak hatalar anında önlenmiş olur. Ancak ileride üretim kaynaklı sıkıntılara karşı ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Playstation puf modelleri ölçüsü

Puf koltuk genişliği 35 cm dir. Kare puf olduğu için her iki kenarda aynı ölçülerdedir. Talebiniz doğrultusunda kare puf koltuk, dikdörtgen puf koltuk, yuvarlak puf koltuk veya farklı ölçü ve özellikte puf koltuk modelleri imalatı yapılır.

Playstation puf modelleri üretim süresi ortalama 2 iş günüdür. Sipariş miktarına, imalat yoğunluk durumuna ve sipariş verilen ürünün malzeme stok durumuna göre teslim süresi değişebilmektedir. Sipariş vermeden evvel tüm sorularınızın cevaplarını alınız.

Playstation puf modelleri teslim şartları

Playstation koltukları ile beraber talep edilen puf koltuklar, sipariş sayısına veya toplam tutara göre teslimat şekli değişmektedir. Verilen fiyatlar imalat teslim fiyatlarıdır. Toplu alımlarda teslimat adresine ve iş yoğunluk durumuna göre playstation koltuğu teslimi firmamız tarafından yapılabilir. İstanbul dışı alımlarda gönderimler nakliye taşıma firmaları aracılığıyla yapılır. Nakliye bedeli alıcı tarafından ödenir.

Malesef yazı yorumlara kapatılmıştır.

Benzer Ürünler

Playstation puf koltukları

Playstation puf koltukları

65,00 TL
Ürünü İncele

Ürün Etiketleri