Playstation puf koltukları

Playstation puf koltukları

Playstation oyun salonları için playstation koltuğu yanında playstation puf koltukları istenmektedir. Puf koltuklar oyun esnasında oyuncuların rahatlığı için vardır. Gerek fazla oyuncu geldiğinde yan tarafa oturmaları için kullanılırken, gerekse oyuncuların oyun esnasında ayaklarını uzatarak rahat bir pozisyon almaları sağlanır.

Playstation koltukları gibi playstation puf koltukları da imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır. Yuvarlak puf koltuk iskeleti masif ham ağaçtan yapılır. Sonra ağaçların etrafı kontra ile çevrilir. İmalatını yaptığımız yuvarlak puf koltuk süngeri 28 dansite yoğunluğunda kullanılır. Ayaklarına plastik pingo ayak takılır. Puf koltuklar yüzeyine talep edilen renk ve özellikte suni deri veya kumaş ile döşeme yapılır.

Playstation puf koltukları ölçüleri

Playstation puf koltukları ölçüsü 35 santim çapındadır. İmalatçı olduğumuzdan dolayı talep edilen ölçülerde ve özelliklerde puf koltuk modelleri üretilir. Playstation koltukları gibi puf koltukları da üretim esnasında oluşabilecek tüm hata ve sorunlara karşı kontrol edilmektedir. İmalattan sonrada her hangi bir sıkıntı olmaması için tüm ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Playstation puf koltukları üretim süresi ve teslim şartları

Playstation koltuk pufları üretim süresi yaklaşık olarak 2 iş günü sürmektedir. Ancak bu süre sipariş sayısına, imalat yoğunluk durumuna ve malzeme stok durumuna göre değişmektedir. Puf koltukları fiyatları imalat teslimi olacak şekilde çıkarılmıştır. Sipariş sayısına ve toplam sipariş tutarına göre İstanbul içi teslimatı firmamız tarafından yapılabilir. Ancak teslimat yapılabilmesi için iş yoğunluk durumu, sevk adresi gibi konular dikkate alınmaktadır. İstanbul dışı teslimatlar ambar nakliye firmaları aracılığıyla yapılır. Nakliye taşıma bedeli alıcıya aittir.

17 yıllık tecrübemizle sizlere en iyi ürünü en uygun fiyatlara sunmaya çalışıyoruz. İmalatın vermiş olduğu güç ile her gün yeni model ve uygun fiyatları ile playstation oyun salonlarınızı sağlam ve rahat playstation koltukları ile döşüyoruz. Sınırsız seçenek ve özellikle sunulan ürünlerimizi Türkiye geneli ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne gönderimler yapıyoruz. Tüm soru ve görüşleriniz için bizimle irtibata geçiniz. Görüşleriniz bizim için önemlidir. Ürünlerimizin gelişmesi ve hatalarımızın giderilmesi için sizin görüşlerinizi önemsiyoruz.

Telefon= 0212 565 78 09

Gsm & Whatsapp =0532 725 07 46

Malesef yazı yorumlara kapatılmıştır.

Benzer Ürünler

Playstation puf modelleri

Playstation puf modelleri

65,00 TL
Ürünü İncele

Ürün Etiketleri