Playstation koltukları imalat

Playstation koltukları imalat

Playstation koltukları imalat kendi bünyemizde yapılmakta olup adresimiz İstanbul Merter Güngören mevkisindedir. Playstation koltuğu iç iskelet kısmı tamamen fırınlanmış gürgen ağacından 2*4 kalınlığında latalardan oluşmaktadır. Playstation koltukları imalat kullanılan sünger ve dolgu malzemeleri TSE standartlarında olup tekli playstation koltuğu firmamız tarafından 2 (iki) yıl imalat hatalarına karşı garantilidir.

Playstation koltukları imalat ölçüsü

Playstation koltukları imalat ölçüleri aşağıda belirtilmiştir. Ölçüler süngerin ve derinin esnemesine bağlı olarak en yakın tahmini değerlerdir.

Playstation koltuk genişliği =85 cm

Playstation koltuğu önden arkaya mesafesi =75 cm

Playstation koltuk oturma yüksekliği=44 cm

Playstation koltukları toplam yüksekliği=75 cm

Playstation koltukları imalat için yukarıda yazan ölçüler size uymuyor ise bizim için sorun teşkil etmez, size uygun koltukları istediğiniz ölçülerde ve özellikler de üretiriz.

Playstation koltuğu yüzey döşemesine kullanılan suni deri birinci sınıf olup renk seçenekleri sınırsızdır. Talep olması durumunda tekli playstation koltuğu farklı renkte suni deri yada kumaş ile döşenmektedir.

Bereket ofis olarak 15 yılı aşkın süredir ofis koltukları imalatı yapmaktayız. Biz bu işi ek iş olarak değil tek işimiz olarak yapıyoruz. Sektör de bulunduğumuz süre içerisinde spot malzeme kullanarak her hangi bir ürün üretmedik. Biliriz ki ucuz malzeme beraberinde birçok sıkıntı getirmektedir.

Playstation oyun salonları işletmecileri olarak siz istersiniz ki playstation oyun koltuğu en başta rahat ve fiyat olarak ucuz olsun. Rahatlık ve sağlamlık konusun da her türlü garantiyi veriyorum. Fiyat konusun da ise bizim kullandığımız malzemeleri bire bir kullanacak olan firma var ise bizim fiyatlarımızın altına düşemez. Sadece şunu belirteyim ki playstation koltukları oturak kısmına rahatlık için dizilen şerit lastiklerin üzerini firmamız fazladan bez, kumaş gibi cisimler ile kapatırız. Bu sizin için basit bir işlem olabilir ama toplu üretimlerde bir hayli zaman almaktadır ve en önemli olan faydası; lastiklerin zaman süngeri kesmesine engel olmaktır. Sizin koltuğunuzda oturak kısmında çöküntü olmuş ise bilin ki bu sebepten dolayıdır. Bizim hiçbir ürünümüzde bu sorunlar yaşanmaz. Yani fiyat konusunda da garanti veriyoruz. Ancak şu unutulmamalıdır ki ucuz koltuk alarak kar ettiğinizi zannedebilirsiniz. Siz yeni aldığınız playstation oyun koltukları her 2 yılda bir değiştiriyorsanız bilin ki zarardasınız.

Playstation koltukları imalat teslim şartı

Playstation koltukları teslimatı bulunduğunuz bölgeye, ile ve sipariş verdiğiniz koltuk sayısına göre değişmektedir. İstanbul içi teslimatlar da firmamız teslim etmektedir. İstanbul dışı alımlarda nakliye başta anlaşılmadığı sürece kargo alıcıya aittir. Birçok firma plesteyşın koltukları ambara sadece ince streç ile sararak teslim ederken firmamız plesteyşın koluğu ince ve kalın ambalajlar ile sağlam bir şekilde paketledikten sonra ambara teslim eder. Hatta mümkünse bekleyip yüklemede koltuğun üzerine ağır ve sivri cisimler konmaması konusunda yardımcı olunur.

Tekli playstation koltuğu ortalama teslim süresi 1 haftadır. Ancak sipariş verilen playstation koltuğu tekli işçiliğine, iskeletlerinin yeterli sayıda hazırda olup olmamasına ve iş yoğunluğuna göre değişmektedir.

Detaylı bilgi ve siparişleriniz için iletişime geçebilirsiniz;

İş telefonu=0212 565 7809

GSM=0532 725 0746

Mail=info@damlaofis.com.tr

Malesef yazı yorumlara kapatılmıştır.

Benzer Ürünler

ikili pes koltukları

ikili pes koltukları

1850,00 TL
Ürünü İncele
Modern playstation koltuğu

Modern Playstation Koltuğu

1050,00 TL
Ürünü İncele
Playstation Kanepe

Playstation Kanepe

1650,00 TL
Ürünü İncele
Dörtlü playstation sedir koltukları

Dörtlü playstation sedir koltukları

850,00 TL
Ürünü İncele
Hitit İkili Playstation Koltuğu

Hitit İkili Playstation Koltuğu

1050,00 TL
Ürünü İncele

Ürün Etiketleri