Playstation koltukları ikili

Playstation koltukları ikili

Playstation koltukları ikili kendi imalatımız olup, koltuğun iç iskelet kısmı tamamen fırınlanmış gürgen ağacından 2*4 kalınlığında latalardan oluşmaktadır. İkili playstation koltuğunun oturak ve sırtı minderli dir. Oturak minderinin içi süngerden oluşurken sırt minderi silikon dolguludur. Silikon dolgu oturulunca şişkinliği ineceği için oturan kişinin sırt formunu alarak kullanıcıya rahatlık verir. Playstation koltukları ikili modeline kullanılan sünger ve dolgu malzemeleri TSE standartlarında olup tüm ps3 koltukları firmamız tarafından 2 (iki) yıl imalat hatalarına karşı garantilidir.

Playstation koltukları ikili ölçüleri

Playstation koltukları ikili ölçüleri aşağıda belirtilmiştir. Ölçüler süngerin ve derinin esnemesine bağlı olarak en yakın tahmini değerlerdir.

ikili playstation koltukları genişliği =140 cm

Playstation ikili koltukları önden arkaya mesafesi =75 cm

Playstation koltukları ikili oturma yüksekliği=43 cm

Playstation koltukları toplam yüksekliği=75 cm

Playstation koltukları ölçüleri size uymuyor ise bizim için sorun teşkil etmez, size uygun koltukları istediğiniz ölçülerde ve özellikler de üretiriz.

Playstation koltukları ikili modelinin yüzey döşemesine kullanılan suni deri birinci sınıf olup renk seçenekleri sınırsızdır. İstenilen özellikte ve renkte suni deri veya kumaş ile koltuk kaplaması yapılmaktadır. Tüm sorularınız için lütfen arayınız.

Bereket ofis olarak 15 yılı aşkın süredir ofis koltukları imalatı yapmaktayız. Biz bu işi ek iş olarak değil tek işimiz olarak yapıyoruz. Sektör de bulunduğumuz süre içerisinde spot malzeme kullanarak her hangi bir ürün üretmedik. Biliriz ki ucuz malzeme beraberinde birçok sıkıntı getirmektedir.

Playstation salonları işletmecileri olarak siz istersiniz ki ikili playstation koltuğu en başta rahat ve fiyat olarak ucuz olsun. Rahatlık ve sağlamlık konusun da her türlü garantiyi veriyorum. Fiyat konusun da ise bizim kullandığımız malzemeleri bire bir kullanacak olan firma var ise bizim fiyatlarımızın altına düşemez. Sadece şunu belirteyim ki playstation koluğu ikili oturak kısmına rahatlık için dizilen şerit lastiklerin üzerini firmamız fazladan bez, kumaş gibi cisimler ile kapatırız. Bu sizin için basit bir işlem olabilir ama toplu üretimlerde bir hayli zaman almaktadır ve en önemli olan faydası; lastiklerin zaman süngeri kesmesine engel olmaktır. Sizin koltuğunuzda oturak kısmında çöküntü olmuş ise bilin ki bu sebepten dolayıdır. Bizim hiçbir ürünümüzde bu sorunlar yaşanmaz. Yani fiyat konusunda da garanti veriyoruz. Ancak şu unutulmamalıdır ki ucuz koltuk alarak kar ettiğinizi zannedebilirsiniz. Siz yeni aldığınız playstation oyun koltukları her 2 yılda bir değiştiriyorsanız bilin ki zarardasınız.

Playstation koltukları ikili teslimat

Playstation ikili koltuğu modelleri teslimatı bulunduğunuz bölgeye, ile ve sipariş verdiğiniz koltuk sayısına göre değişmektedir. İstanbul içi teslimatlar da firmamız teslim etmektedir. İstanbul dışı alımlarda nakliye başta anlaşılmadığı sürece kargo alıcıya aittir. Birçok firma ikili playstation koltuğu ambara sadece ince streç ile sararak teslim ederken firmamız plastation koltukları modelleri ince ve kalın ambalajlar ile sağlam bir şekilde paketledikten sonra ambara teslim eder. Hatta mümkünse bekleyip yüklemede koltuğun üzerine ağır ve sivri cisimler konmaması konusunda yardımcı olunur.

Playstation koltuk modelleri ortalama teslim süresi 1 haftadır. Ancak sipariş verilen playstation oyun koltukları işçiliğine, iskeletlerinin yeterli sayıda hazırda olup olmamasına ve iş yoğunluğuna göre değişmektedir.

Detaylı bilgi ve siparişleriniz için iletişime geçebilirsiniz;

İş telefonu=0212 565 7809

GSM=0532 725 0746

Mail=info@damlaofis.com.tr

Malesef yazı yorumlara kapatılmıştır.

Benzer Ürünler

ikili pes koltukları

ikili pes koltukları

1350,00 TL
Ürünü İncele
Modern playstation koltuğu

Modern Playstation Koltuğu

950,00 TL
Ürünü İncele
Playstation Kanepe

Playstation Kanepe

1250,00 TL
Ürünü İncele
Dörtlü playstation sedir koltukları

Dörtlü playstation sedir koltukları

5950,00 TL
Ürünü İncele
Hitit İkili Playstation Koltuğu

Hitit İkili Playstation Koltuğu

950,00 TL
Ürünü İncele

Ürün Etiketleri