Playstation koltuğu modelleri

Playstation koltuğu modelleri

Playstation koltuğu modelleri özellikleri

Playstation koltuğu modelleri kendi imalatımız olup, koltuğun iç iskelet kısmı tamamen fırınlanmış gürgen ağacından 2*4 kalınlığında latalardan oluşmaktadır. Playstation koltuğunu imalattan alacağınız için istenilen renkten, ölçü ve adetten yaptırabilirsiniz. Plesteyşın koltuğu kullanılan sünger ve dolgu malzemeleri TSE standartlarında olup playstation koltukları firmamız tarafından 2 (iki) yıl imalat hatalarına karşı garantilidir.

Playstation koltuğu modelleri

Playstation koltuğu modelleri ölçüleri aşağıda belirtilmiştir. Ölçüler süngerin ve derinin esnemesine bağlı olarak en yakın tahmini değerlerdir.

Playstation koltuğunun genişliği =130 cm

Playstation koltuğunun önden arkaya mesafesi =75 cm

Playstation koltuğunun oturma yüksekliği=43 cm

Playstation koltuğunun toplam yüksekliği=75 cm

Playstation oyun koltuğu için yukarıda yazan ölçüler size uymuyor ise bizim için sorun teşkil etmez, size uygun koltukları istediğiniz ölçülerde ve özellikler de üretiriz.

Playstation koltukları yüzey döşemesine kullanılan suni deri birinci sınıf olup renk seçenekleri sınırsızdır. Talep edilmesi halinde istenilen renk kumaş ile döşeme yapılmaktadır.

Playstation salonları işletmecileri olarak siz istersiniz ki oyun koltuğu en başta rahat ve fiyat olarak ucuz olsun. Rahatlık ve sağlamlık konusun da her türlü garantiyi veriyorum. Fiyat konusun da ise bizim kullandığımız malzemeleri bire bir kullanacak olan firma var ise bizim fiyatlarımızın altına düşemez. Sadece şunu belirteyim ki playstation koltuğu oturak kısmına rahatlık için dizilen şerit lastiklerin üzerini firmamız fazladan bez, kumaş gibi cisimler ile kapatırız. Bu sizin için basit bir işlem olabilir ama toplu üretimlerde bir hayli zaman almaktadır ve en önemli olan faydası; lastiklerin zaman süngeri kesmesine engel olmaktır. Sizin koltuğunuzda oturak kısmında çöküntü olmuş ise bilin ki bu sebepten dolayıdır. Bizim hiçbir ürünümüzde bu sorunlar yaşanmaz. Yani fiyat konusunda da garanti veriyoruz. Ancak şu unutulmamalıdır ki ucuz koltuk alarak kar ettiğinizi zannedebilirsiniz. Siz yeni aldığınız oyun koltukları her 2 yılda bir değiştiriyorsanız bilin ki zarardasınız.

Playstation koltuk teslimatı

Playstation koltuk teslimatı bulunduğunuz bölgeye, ile ve sipariş verdiğiniz koltuk sayısına göre değişmektedir. İstanbul içi teslimatlar da firmamız teslim etmektedir. İstanbul dışı alımlarda nakliye başta anlaşılmadığı sürece kargo alıcıya aittir. Birçok firma plesteyşın koltuğu ambara sadece ince streç ile sararak teslim ederken firmamız plesteyşın koltukları İnce ve kalın ambalajlar ile sağlam bir şekilde paketledikten sonra ambara teslim eder. Hatta mümkünse bekleyip yüklemede koltuğun üzerine ağır ve sivri cisimler konmaması konusunda yardımcı olunur.

Playstation koltuk ortalama teslim süresi 1 haftadır. Ancak sipariş verilen playstation koltuk işçiliğine, iskeletlerinin yeterli sayıda hazırda olup olmamasına ve iş yoğunluğuna göre değişmektedir.

Detaylı bilgi ve siparişleriniz için iletişime geçebilirsiniz;

İş telefonu=0212 565 7809

GSM=0532 725 0746

Mail=info@damlaofis.com.tr

Malesef yazı yorumlara kapatılmıştır.

Benzer Ürünler

ikili pes koltukları

ikili pes koltukları

1350,00 TL
Ürünü İncele
Modern playstation koltuğu

Modern Playstation Koltuğu

950,00 TL
Ürünü İncele
Playstation Kanepe

Playstation Kanepe

1250,00 TL
Ürünü İncele
Dörtlü playstation sedir koltukları

Dörtlü playstation sedir koltukları

5950,00 TL
Ürünü İncele
Hitit İkili Playstation Koltuğu

Hitit İkili Playstation Koltuğu

950,00 TL
Ürünü İncele

Ürün Etiketleri