playstation koltuğu ikinci el

Playstation koltuğu ikinci el

Playstation koltuğu ikinci el kendi imalatımız olup, koltuğun iç iskelet kısmı tamamen fırınlanmış gürgen ağacından 2*4 kalınlığında latalardan oluşmaktadır. Playstation koltuklarında kullanılan sünger ve dolgu malzemeleri TSE standartlarında olup  playstation koltukları firmamız tarafından 2 (iki) yıl imalat hatalarına karşı garantilidir.

Playstation koltuğu ikinci el ölçüleri

Playstation koltuğu ölçüleri aşağıda belirtilmiştir. Ölçüler süngerin ve derinin esnemesine bağlı olarak yakın ölçülerdir.

Playstation koltuğunun genişliği =135 cm

Playstation koltuğu önden arkaya mesafesi =75 cm

Playstation koltukları oturma yüksekliği=43 cm

Playstation koltuğu toplam yüksekliği=75 cm

Playstation oyun koltuğu yukarıda yazan ölçüler sizin için uygun değilse hiç sorun değildir. Çünkü üretici firma olmamız sebebiyle istenilen ölçülerde üretebiliriz.

2. el playstation koltuğu talep edilen her renk suni deriden veya kumaştan döşeme yapılır. Döşemede kullanılan tüm malzemeler TSE belgeli birinci sınıftır.

Bereket ofis playstation koltuklarını 18 yıllık tecrübesiyle üretiyor. Playstation koltuğu üretimi ek işimiz değil, tek işimizdir. Üretimde kullandığımız tüm malzeme ve yedek parçalar TSE standartlarına normuna uygun ve belgelidir.

Playstation salonlarında ilk arana özellik playstation oyun koltuğunun rahatlığıdır. Firmamız da üretimini yaptığı tüm koltuk gruplarında öncelik konfor ve sağlamlıktır. Bereket ofisin ürettiği tüm playstation koltuklarında sağlamlık konusunda her türlü garantiyi veriyoruz. Ürünlerimize güveniyoruz. Çünkü ne ürettiğimizi ve ne için ürettiğimizi biliyoruz. Oyun salonlarında kullanıcıların oyun koltuklarını kendi evlerinde ki koltukları gibi kullanmayacağınız da çok iyi biliyoruz. En başta iskeletin ağaçlarını geniş ölçülerde alıp ithal tutkallar ile bir birlerine büyük zımba tabancalarıyla sabitliyoruz. Daha sonra oturak ve sırt dayama kısımlarını ithal lastikler ile kaplayıp esneklik veriyoruz. Burada firmamızın ekstre yaptığı bir işlem de lastiklerin üzerine süngerlerin altına bez, kumaş ve benzeri geniş parçalar kullanarak sünger lastik temasını kesmektir. Böylece hem lastikler yıpranmaz hemde süngerler. Bunun faydasını ileride oturak ve sırt kısımlarında çökmeler olmasına mani olmaktır. İlave bir işçilik getirmesinden dolayı pek çok firma bu tarz işlerden kaçınmaktadır. İllaki bunun da bir bedeli olacaktır. Fiyatta bu ufak fark ile koltuğunuzun kullanım ömrü uzayacaktır.

Playstation koltuğu ikinci el teslimi

İkili playstation koltukları teslimatı bulunduğunuz bölgeye, ile ve sipariş verdiğiniz koltuk sayısına göre değişmektedir. İstanbul içi teslimatlar da firmamız teslim etmektedir. İstanbul dışı alımlarda nakliye başta anlaşılmadığı sürece kargo alıcıya aittir. Birçok firma playstation koltukları ambara sadece ince streç ile sararak teslim ederken firmamız playstation koltuğu İnce ve kalın ambalajlar ile sağlam bir şekilde paketledikten sonra ambara teslim eder. Hatta mümkünse bekleyip yüklemede koltuğun üzerine ağır ve sivri cisimler konmaması konusunda yardımcı olunur.

Playstation koltuğu ortalama teslim süresi 5 iş günüdür. Fakat sipariş verilen playstation koltuk işçiliğine, sipariş sayısına, iskeletlerinin yeterli sayıda hazırda olup olmamasına ve iş yoğunluğuna göre değişmektedir.

Detaylı bilgi ve siparişleriniz için iletişime geçebilirsiniz;

İş telefonu=0212 565 7809

GSM=0532 725 0746

Mail=info@damlaofis.com.tr

Malesef yazı yorumlara kapatılmıştır.

Benzer Ürünler

ikili pes koltukları

ikili pes koltukları

1350,00 TL
Ürünü İncele
Modern playstation koltuğu

Modern Playstation Koltuğu

950,00 TL
Ürünü İncele
Playstation Kanepe

Playstation Kanepe

1250,00 TL
Ürünü İncele
Dörtlü playstation sedir koltukları

Dörtlü playstation sedir koltukları

5950,00 TL
Ürünü İncele
Hitit İkili Playstation Koltuğu

Hitit İkili Playstation Koltuğu

950,00 TL
Ürünü İncele

Ürün Etiketleri