Playstation koltuğu Güngören İstanbul

Playstation koltuğu Güngören

Playstation koltuğu Güngören‘de bulunan imalat hanemizde kendimiz üretmekteyiz. Playstation koltuğun iç iskelet kısmı tamamen fırınlanmış gürgen ağacından 2*4 kalınlığında latalardan oluşmaktadır. Playstation koltuklarına kullanılan sünger ve dolgu malzemeleri TSE standartlarında olup playstation koltuğu Güngören firmamız tarafından 2 (iki) yıl imalat hatalarına karşı garantilidir.

Playstation koltuğu Güngören Ölçüleri

Playstation koltuğu ölçüleri şöyledir. Aşağıda belirtilen ölçüler döşeme malzemesinin esnemesine göre 2-3 santim değişmektedir.

Playstation koltuğunun genişliği = 150 cm

Playstation koltuğu önden arkaya mesafesi =80 cm

Playstation koltuk oturma yüksekliği=43 cm

Playstation koltuğunun toplam yüksekliği=85 cm

Bu ölçüler standart ölçüler olup, üretim siparişle beraber yapılacağından ölçüler tamamen alıcının talebi doğrultusunda gerçekleşir.

Playstation koltuğu Güngören koltuğunun yüzey döşemesine kullanılan suni deri birinci sınıf olup renk seçenekleri sınırsızdır.

Sayfamızda bulunan tüm playstation koltukları 18 yıllık tecrübe neticesinde üretilmektedir. Üretimde sürekli olarak gerekli kontroller yapılmaktadır.

Oyun salonlarında salon sahiplerinin oyun koltuklarında istedikleri özelliklerin başında sağlamlık ve rahatlık gelmektedir. Playstation koltuklarında sürekliliği sağlamak için firmamız da aynı düşünceleri benimsemektedir. Bunun için izlediğimiz yöntem; ilk olarak playstation koltuğunun gövdesini sağlam yapmaktır. İskeletin parçalarını ağacın sağlam tarafından alarak özel tutkal ve tabanca ile sabitleme işlemini yaparız. Bu esnada da rahatlık için sırt yatıklığı ve font oturma ölçüsü ayarlanır. Daha sonra oturak ve sırt esnekliği için ithal lastikler ile kapama işlemi yapılır. Oturak için 8 santim kalınlığında yüksek yoğunlukta gri sünger kullanılır. Aynı özellikte farklı kalınlıkta gri sünger sırt içinde kullanılır. Bunların hepsi hem işçilik hemde malzeme açısından bir maliyet olmaktadır. Bu maliyet fiyata mümkün olduğunca az yansıtmaya çalışıyoruz. Fiyatta ki ufak farklar bundan gelmekte olup bu malzeme ve işçilik farkı da koltuğun ömrünü uzatmaktadır. Sağlamlık ve rahatlık konusunda iddialıyız.

Playstation koltuğu Güngören teslimi

Playstation koltukları teslimatı imalat adres imizdir. Yeteri miktarda sipariş verilmesi durumunda koltuk teslimi 2 şekilde yapılmaktadır. İstanbul içi siparişlerde başta sipariş sayısı ve teslim adresi dikkate alınarak teslimatlar firmamız tarafından yapılmaktadır. İstanbul dışı siparişlerde imalattan çıkan ürünler öncelikle temizlik ve paketlemeden sonra gideceği şehrin nakliye firmasına teslim edilir. Taşıma bedeli alıcı tarafından ödenir. Şehir dışı gönderilerde playstation koltuk yüklemesinde gerekli hassasiyet nakliye firmalarına belirtilir.

İkili playstation koltuğu ortalama teslim süresi 10 gündür. Ancak sipariş verilen playstation koltukları işçiliğine, iskeletlerinin yeterli sayıda hazırda olup olmamasına ve iş yoğunluğuna göre değişmektedir. Playstation koltukları hazırda bulunmadığı için tüm ürünler siparişle kişiye özel üretilir. Özel üretim olan koltukların iadesi ve değişimi mümkün değildir.

Detaylı bilgi ve siparişleriniz için iletişime geçebilirsiniz;

İş telefonu=0212 565 7809

GSM=0532 725 0746

Mail=info@damlaofis.com.tr

Malesef yazı yorumlara kapatılmıştır.

Benzer Ürünler

ikili pes koltukları

ikili pes koltukları

1350,00 TL
Ürünü İncele
Modern playstation koltuğu

Modern Playstation Koltuğu

950,00 TL
Ürünü İncele
Playstation Kanepe

Playstation Kanepe

1250,00 TL
Ürünü İncele
Dörtlü playstation sedir koltukları

Dörtlü playstation sedir koltukları

5950,00 TL
Ürünü İncele
Hitit İkili Playstation Koltuğu

Hitit İkili Playstation Koltuğu

950,00 TL
Ürünü İncele

Ürün Etiketleri