Playstation Kanepe

Playstation Kanepe

Playstation Kanepe Özellikleri

Playstation kanepe imalatı İstanbul Güngören’de firmamız tarafından yapılıp Türkiye geneli satışı yapılmaktadır. Playstation kanepesi iskeleti tamamen fırınlı gürgen ağacından oluşup, iskelet parçaları bir birlerine zıvanalı sistemle bağlantılıdır. Tüm playstation koltuk modellerinin üretiminde kullanılan malzemeler TSE belgelidir. Playstation koltukları, üretim de oluşabilecek hatalara karşı sürekli kontrol edilmektedir. Üretimden sonra oluşabilecek imalat hatasına karşı ürünlerimize 2 yıl garanti vermekteyiz.

Playstation kanepe için kullanılan süngerler, oturak kısmına 32 dns yoğunlukta 8 santim kalınlıkta gri sünger kullanılır. Ayrıca sırt kısmı aynı yoğunlukta 5 santim kalınlıkta gri sünger ve kollar için 3 santimlik sünger kullanılır.

Playstation oyun kanepesi, ayaklar, oturak kısmı, gövde ve sırt kısım olmak üzere 4 kısımdan oluşmaktadır. Tüm bunlar ayrı ayrı işlem gördükten sonra montaj bölümünde bir birlerine monte edilir. Playstation koltukları, hazır kurulmuş ve kullanıma hazır şekilde teslim edilmektedir.

Playstation kanepe ayağı, metal borudan oluşmaktadır. Metal boru makine yardımıyla beraber ölçülerde kıvrılarak şekil verildikten ve kaynak işlemi yapılır. Daha sonra yüzey parlatmak için metal kaplama atölyesine gider. Oldukça sağlam ve estetik bir görünüme sahiptir.

Playstation Kanepe ölçüleri

İkili playstation kanepe genişliği=150 santimdir.

Playstation kanepesi derinliği=75 santim.

Playstation sırt yüksekliği=80 santimdir. Playstation kanepesi ölçüsü salonunuza uymuyorsa farklı ölçülerde üretilmektedir. Yukarıda yazan ölçüler bu ürün için ideal ölçülerdir.

Tüm playstation koltuk modelleri hazırda bulunmayıp siparişle üretime alınmaktadır. Playstation koltuğu renkleri, ölçüleri ve özellikleri sizin siparişiniz doğrultusunda belirlenir. Bundan sebep üretilen playstation koltukları özel üretim olup bu ürünlerin iadesi ve değişimi mümkün değildir.

Playstation koltukları üretim süresi 1 haftadır. Üretim süresi teslim süresi anlamına gelmez. Üretim süresi, sipariş miktarına, iş yoğunluk durumuna ve playstation koltuk yedek parça ve ham madde stok durumuna göre değişir.

Playstation koltuk teslimatı; İstanbul içine teslimler, sipariş miktarına veya toplam tutara göre, teslim adresine göre ve iş yoğunluk durumuna göre firmamız tarafından teslim edilebilmektedir. İstanbul dışı alımlarda, nakliye ambar firmaları veya şehirler arası nakliye yapan kamyonlar aracılığıyla gönderilir. Nakliye bedeli alıcı tarafından ödenmektedir.

Bereket ofis olarak 17 yıllık imalat tecrübemizi estetik ve konforla birleştiriyoruz. Aradığınız uygun fiyat, kalite ve rahatlık ürünlerimiz de mevcuttur. Tüm soru ve görüşleriniz için lütfen arayınız.

Playstation Kanepe

Playstation Kanepe

Benzer Ürünler

ikili pes koltukları

ikili pes koltukları

1850,00 TL
Ürünü İncele
Modern playstation koltuğu

Modern Playstation Koltuğu

1050,00 TL
Ürünü İncele
Dörtlü playstation sedir koltukları

Dörtlü playstation sedir koltukları

850,00 TL
Ürünü İncele
Hitit İkili Playstation Koltuğu

Hitit İkili Playstation Koltuğu

1050,00 TL
Ürünü İncele
ikili playstation sandalyesi

ikili playstation sandalyesi

620,00 TL
Ürünü İncele

Ürün Etiketleri