playstation-3-koltuklari-modeleri-ucuz

Playstation 3 koltukları modelleri

Playstation 3 koltukları modelleri özellikleri

Playstation 3 koltukları modelleri kendi imalatımız olup, koltuğun iç iskelet kısmı tamamen fırınlanmış gürgen ağacından 2*4 kalınlığında latalardan oluşmaktadır. Ps3 koltukları için kullanılan sünger ve dolgu malzemeleri TSE standartlarında olup playstation koltukları firmamız tarafından 2 (iki) yıl imalat hatalarına karşı garantilidir. Playstation 3 koltukları sırt kısmı içi silikonlu kırpıntı ile doldurulmuş seyyar minderden oluşmaktadır.

Playstation 3 koltukları ölçüleri aşağıda belirtilmiştir. Ölçüler süngerin ve derinin esnemesine bağlı olarak en yakın tahmini değerlerdir.

Playstation 3 koltukları genişliği =140 cm
Ps 3 koltuğuı önden arkaya mesafesi =75 cm
Playstation 3 koltuk oturma yüksekliği=43 cm
Playstation 3 koltukları toplam yüksekliği=75 cm

Playstation koltuğu ölçüleri size uymuyor ise bizim için sorun teşkil etmez. Size uygun koltukları istediğiniz ölçülerde ve özellikler de üretiriz.

Playstation 3 koltukları döşemesine kullanılan suni deri birinci sınıf olup renk seçenekleri sınırsızdır. Playstation salonları işletmecileri olarak siz istersiniz ki pes koltuğu en başta rahat ve fiyat olarak ucuz olsun. Rahatlık ve sağlamlık konusun da her türlü garantiyi veriyorum. Fiyat konusun da ise bizim kullandığımız malzemeleri bire bir kullanacak olan firma var ise bizim fiyatlarımızın altına düşemez. Sadece şunu belirteyim ki playstation koltuğu oturak kısmına rahatlık için dizilen şerit lastiklerin üzerini firmamız fazladan bez, kumaş gibi cisimler ile kapatırız. Bu sizin için basit bir işlem olabilir ama toplu üretimlerde bir hayli zaman almaktadır ve en önemli olan faydası; lastiklerin zaman süngeri kesmesine engel olmaktır. Sizin koltuğunuzda oturak kısmında çöküntü olmuş ise bilin ki bu sebepten dolayıdır. Bizim hiçbir ürünümüzde bu sorunlar yaşanmaz. Yani fiyat konusunda da garanti veriyoruz. Ancak şu unutulmamalıdır ki ucuz koltuk alarak kar ettiğinizi zannedebilirsiniz. Siz yeni aldığınız playstation koltuğu her 2 yılda bir değiştiriyorsanız bilin ki zarardasınız.

Playstation  koltuk teslimat şartları

Playstation koltuğu teslimatı bulunduğunuz bölgeye, ile ve sipariş verdiğiniz koltuk sayısına göre değişmektedir. İstanbul içi teslimatlar da firmamız teslim etmektedir. İstanbul dışı alımlarda nakliye başta anlaşılmadığı sürece kargo alıcıya aittir. Birçok firma playstation koltukları ambara sadece ince streç ile sararak teslim ederken firmamız playstation koltukları ince ve kalın ambalajlar ile sağlam bir şekilde paketledikten sonra ambara teslim eder. Hatta mümkünse bekleyip yüklemede koltuğun üzerine ağır ve sivri cisimler konmaması konusunda yardımcı olunur.

Playstation 3 koltuğu ortalama teslim süresi 1 haftadır. Ancak sipariş verilen playstation koltukları işçiliğine, iskeletlerinin yeterli sayıda hazırda olup olmamasına ve iş yoğunluğuna göre değişmektedir.
Detaylı bilgi ve siparişleriniz için iletişime geçebilirsiniz.

İş telefonu=0212 565 7809
GSM=0532 725 0746
Mail=info@damlaofis.com.tr

playstation-3-koltuklari-modeleri-ucuz

  playstation-3-koltuklari-modeleri-ucuz

Malesef yazı yorumlara kapatılmıştır.

Benzer Ürünler

ikili pes koltukları

ikili pes koltukları

1350,00 TL
Ürünü İncele
Modern playstation koltuğu

Modern Playstation Koltuğu

950,00 TL
Ürünü İncele
Playstation Kanepe

Playstation Kanepe

1250,00 TL
Ürünü İncele
Dörtlü playstation sedir koltukları

Dörtlü playstation sedir koltukları

5950,00 TL
Ürünü İncele
Hitit İkili Playstation Koltuğu

Hitit İkili Playstation Koltuğu

950,00 TL
Ürünü İncele

Ürün Etiketleri