Oyun koltukları modelleri fiyatları

Oyun koltukları modelleri

Oyun koltukları modelleri özellikleri

Oyun koltukları modelleri kendi imalatımız olup, imalatımız İstanbul Güngören’de bulunmaktadır. Oyun koltukları modelleri iç iskelet kısmı tamamen fırınlanmış gürgen ağacından 2*4 kalınlığında latalardan oluşmaktadır. Playstation koltuğu kolların alt kısmı cilalı masif ağaç ile estetik bir görünüm kazandırılmıştır. Playstation koltuklarına kullanılan sünger ve dolgu malzemeleri TSE standartlarında olup oyun koltukları modelleri firmamız tarafından 2 (iki) yıl imalat hatalarına karşı garantilidir.

Oyun koltukları ölçüleri

Oyun koltukları modelleri ölçüleri aşağıda belirtilmiştir. Ölçüler süngerin ve derinin esnemesine bağlı olarak en yakın tahmini değerlerdir.

Oyun koltukları genişliği =85 cm
Playstation oyun koltukları önden arkaya mesafesi =75cm
Oyun koltuğu oturma yüksekliği=43cm
Oyun koltuğunun toplam sırt yüksekliği=70cm

Oyun koltukları modelleri için yazılan ölçüler size uymuyor ise bizim için sorun teşkil etmez, size uygun koltukları istediğiniz ölçülerde ve özellikler de üretiriz.

Oyun koltukları modelleri döşemesine kullanılan suni deri birinci sınıf olup renk seçenekleri sınırsızdır. Talep halinde kumaş ile kaplama ve renkli olarak döşeme yapılabilir.

Playstation oyun salonları işletmecileri olarak siz istersiniz ki playstation koltuğu en başta rahat ve fiyat olarak ucuz olsun. Rahatlık ve sağlamlık konusun da her türlü garantiyi veriyorum. Fiyat konusun da ise bizim kullandığımız malzemeleri bire bir kullanacak olan firma var ise bizim fiyatlarımızın altına düşemez. Ancak şu unutulmamalıdır ki ucuz koltuk alarak kar ettiğinizi zannedebilirsiniz. Siz yeni aldığınız playstation oyun koltuğu her 2 yılda bir değiştiriyorsanız bilin ki zarardasınız.

Oyun koltukları modelleri teslimatı hakkında

Playstation koltukları teslimatı bulunduğunuz bölgeye, ile ve sipariş verdiğiniz koltuk sayısına göre değişmektedir. İstanbul içi teslimatlar da firmamız teslim etmektedir. İstanbul dışı alımlarda nakliye başta anlaşılmadığı sürece kargo alıcıya aittir. Birçok firma ps3 koltukları ambara sadece ince streç ile sararak teslim ederken firmamız plesteyşın koltuğu İnce ve kalın ambalajlar ile sağlam bir şekilde paketledikten sonra ambara teslim eder. Hatta mümkünse bekleyip yüklemede koltuğun üzerine ağır ve sivri cisimler konmaması konusunda yardımcı olunur.

Playstation koltukları ortalama teslim süresi 1 haftadır. Ancak sipariş verilen playstation oyun koltuğu işçiliğine, iskeletlerinin yeterli sayıda hazırda olup olmamasına ve iş yoğunluğuna göre değişmektedir.
Detaylı bilgi ve siparişleriniz için iletişime geçebilirsiniz;
İş telefonu=0212 565 7809
GSM=0532 725 0746
Mail=info@damlaofis.com.tr

Malesef yazı yorumlara kapatılmıştır.

Benzer Ürünler

ikili pes koltukları

ikili pes koltukları

1350,00 TL
Ürünü İncele
Modern playstation koltuğu

Modern Playstation Koltuğu

950,00 TL
Ürünü İncele
Playstation Kanepe

Playstation Kanepe

1250,00 TL
Ürünü İncele
Dörtlü playstation sedir koltukları

Dörtlü playstation sedir koltukları

5950,00 TL
Ürünü İncele
Hitit İkili Playstation Koltuğu

Hitit İkili Playstation Koltuğu

950,00 TL
Ürünü İncele

Ürün Etiketleri