Oyun koltukları fiyatları modelleri

Oyun koltukları fiyatları

Oyun koltukları fiyatları özellikleri

Oyun koltukları fiyatları kendi imalatımız dır. Koltuğun iç iskelet kısmı tamamen fırınlanmış gürgen ağacından 2*4 kalınlığında latalardan oluşmaktadır. Oyun koltukları koltuklarına kullanılan sünger ve dolgu malzemeleri TSE standartlarında olup playstation koltukları firmamız tarafından 2 (iki) yıl imalat hatalarına karşı garantilidir.

Playstation oyun koltuk modelimiz ayaklarına krom kaplı lama metal kullanılmaktadır, oldukça sağlam bir yapıya sahip olan model, oyun salonunuza da ayrı bir tarz katacaktır.

Oyun koltukları ölçüleri

Oyun koltuk ölçüleri aşağıda belirtilmiştir. Ölçüler süngerin ve derinin esnemesine bağlı olarak en yakın tahmini değerlerdir.
Oyun koltuğu genişliği =130 cm
Oyun koltukları önden arkaya mesafesi =80 cm
Oyun koltuğu oturma yüksekliği=43 cm
Oyun koltukları toplam yüksekliği=75 cm

Oyun koltukları fiyatları ölçüleri oyun salonunuza uymuyor ise bizim için sorun teşkil etmez, size uygun koltukları istediğiniz ölçülerde ve özellikler de üretiriz.

Oyun koltukları döşemesine kullanılan suni deri birinci sınıf olup renk seçenekleri sınırsızdır. Talebiniz olması halinde kumaş döşeme yapılmaktadır.

Playstation salonları işletmecileri olarak siz istersiniz ki playstation oyun koltuğu en başta rahat ve fiyat olarak ucuz olsun. Rahatlık ve sağlamlık konusun da her türlü garantiyi veriyorum. Fiyat konusun da ise bizim kullandığımız malzemeleri bire bir kullanacak olan firma var ise bizim fiyatlarımızın altına düşemez. Sadece şunu belirteyim ki playstation koltukları oturak kısmına rahatlık için dizilen şerit lastiklerin üzerini firmamız fazladan bez, kumaş gibi cisimler ile kapatırız. Bu sizin için basit bir işlem olabilir ama toplu üretimlerde bir hayli zaman almaktadır ve en önemli olan faydası; lastiklerin zaman süngeri kesmesine engel olmaktır. Sizin koltuğunuzda oturak kısmında çöküntü olmuş ise bilin ki bu sebepten dolayıdır. Bizim hiçbir ürünümüzde bu sorunlar yaşanmaz. Yani fiyat konusunda da garanti veriyoruz. Ancak şu unutulmamalıdır ki ucuz koltuk alarak kar ettiğinizi zannedebilirsiniz. Siz her 2 yılda bir playstation koltuklarınızı değiştiriyorsanız kullandığınız oyun koltuklarında bir problem vardır. alırken kazanılır.

Oyun koltukları fiyatları teslimi

Playstation koltukları teslimatı bulunduğunuz bölgeye, ile ve sipariş verdiğiniz koltuk sayısına göre değişmektedir. İstanbul içi teslimatlar da firmamız teslim etmektedir. İstanbul dışı alımlarda nakliye başta anlaşılmadığı sürece kargo alıcıya aittir. Birçok firma playstation koltuğu ambara sadece ince streç ile sararak teslim ederken firmamız playstation koltuğu İnce ve kalın ambalajlar ile sağlam bir şekilde paketledikten sonra ambara teslim eder. Hatta mümkünse bekleyip yüklemede koltuğun üzerine ağır ve sivri cisimler konmaması konusunda yardımcı olunur.

Playstation koltukları ortalama teslim süresi 1 haftadır. Ancak sipariş verilen playstation koltuğu işçiliğine, iskeletlerinin yeterli sayıda hazırda olup olmamasına ve iş yoğunluğuna göre değişmektedir.

Detaylı bilgi ve siparişleriniz için iletişime geçebilirsiniz;

İş telefonu=0212 565 7809
GSM=0532 725 0746
Mail=info@damlaofis.com.tr

Malesef yazı yorumlara kapatılmıştır.

Benzer Ürünler

ikili pes koltukları

ikili pes koltukları

1350,00 TL
Ürünü İncele
Modern playstation koltuğu

Modern Playstation Koltuğu

950,00 TL
Ürünü İncele
Playstation Kanepe

Playstation Kanepe

1250,00 TL
Ürünü İncele
Dörtlü playstation sedir koltukları

Dörtlü playstation sedir koltukları

5950,00 TL
Ürünü İncele
Hitit İkili Playstation Koltuğu

Hitit İkili Playstation Koltuğu

950,00 TL
Ürünü İncele

Ürün Etiketleri