Oyun koltukları çeşitleri fiyatları

Oyun koltukları çeşitleri

Oyun koltukları çeşitleri ve özellikleri

Oyun koltukları çeşitleri kendi imalatımız olup, istenilen ölçü ve renkten yapılmaktadır. Playstation oyun koltuğun iç iskelet kısmı tamamen fırınlanmış gürgen ağacından 2*4 kalınlığında latalardan oluşmaktadır. Oyun koltuklarına kullanılan sünger ve dolgu malzemeleri TSE standartlarında olup tüm playstation koltukları firmamız tarafından 2 (iki) yıl imalat hatalarına karşı garantilidir.

Oyun koltukları ölçüleri

Oyun koltukları çeşitleri koltuğu ölçüleri aşağıda belirtilmiştir. Ölçüler süngerin ve derinin esnemesine bağlı olarak en yakın tahmini değerlerdir.

Oyun koltuğunun genişliği =130 cm
Oyun koltuğunun önden arkaya mesafesi =75cm
Oyun koltuğu oturma yüksekliği=43cm
Oyun koltukları toplam yüksekliği=80cm

Oyun koltukları çeşitleri ölçüleri size uymuyor ise bizim için sorun teşkil etmez, size uygun koltukları istediğiniz ölçülerde ve özellikler de üretiriz.

Playstation koltuğu döşemesine kullanılan suni deri birinci sınıf olup renk seçenekleri sınırsızdır.
Bereket ofis olarak 15 yılı aşkın süredir ofis koltukları imalatı yapmaktayız. Biz bu işi ek iş olarak değil tek işimiz olarak yapıyoruz. Sektör de bulunduğumuz süre içerisinde spot malzeme kullanarak her hangi bir ürün üretmedik. Biliriz ki ucuz malzeme beraberinde birçok sıkıntı getirmektedir.

Playstation oyun salonları işletmecileri olarak siz istersiniz ki oyun koltukları çeşitleri en başta rahat ve fiyat olarak ucuz olsun. Rahatlık ve sağlamlık konusun da her türlü garantiyi veriyorum. Fiyat konusun da ise bizim kullandığımız malzemeleri bire bir kullanacak olan firma var ise bizim fiyatlarımızın altına düşemez. Sadece şunu belirteyim ki playstation koltukları oturak kısmına rahatlık için dizilen şerit lastiklerin üzerini firmamız fazladan bez, kumaş gibi cisimler ile kapatırız. Bu sizin için basit bir işlem olabilir ama toplu üretimlerde bir hayli zaman almaktadır ve en önemli olan faydası; lastiklerin zaman süngeri kesmesine engel olmaktır. Sizin koltuğunuzda oturak kısmında çöküntü olmuş ise bilin ki bu sebepten dolayıdır. Bizim hiçbir ürünümüzde bu sorunlar yaşanmaz. Yani fiyat konusunda da garanti veriyoruz. Ancak şu unutulmamalıdır ki ucuz koltuk alarak kar ettiğinizi zannedebilirsiniz. Siz yeni aldığınız Oyun koltuğu her 2 yılda bir değiştiriyorsanız bilin ki zarardasınız.

Oyun koltukları teslimatı hakkında

Playstation koltukları teslimatı bulunduğunuz bölgeye, ile ve sipariş verdiğiniz koltuk sayısına göre değişmektedir. İstanbul içi teslimatlar da firmamız teslim etmektedir. İstanbul dışı alımlarda nakliye başta anlaşılmadığı sürece kargo alıcıya aittir. Birçok firma playstation koltukları ambara sadece ince streç ile sararak teslim ederken firmamız playstation oyun koltukları çeşitleri ince ve kalın ambalajlar ile sağlam bir şekilde paketledikten sonra ambara teslim eder. Hatta mümkünse bekleyip yüklemede koltuğun üzerine ağır ve sivri cisimler konmaması konusunda yardımcı olunur.

Playstation koltuğu ortalama teslim süresi 1 haftadır. Ancak sipariş verilen playstation koltuğu işçiliğine, iskeletlerinin yeterli sayıda hazırda olup olmamasına ve iş yoğunluğuna göre değişmektedir.
Detaylı bilgi ve siparişleriniz için iletişime geçebilirsiniz;
İş telefonu=0212 565 7809
GSM=0532 725 0746
Mail=info@damlaofis.com.tr

  1. […] Playstation koltuklarında kullanılan sünger ve dolgu malzemeleri TSE standartlarında olup  oyun koltukları firmamız tarafından 3 (üç) yıl imalat hatalarına karşı […]

  2. […] Oyun koltukları döşemesine kullanılan suni deri birinci sınıf olup renk seçenekleri sınırsızdır. Talebiniz olması halinde kumaş döşeme yapılmaktadır. […]

  3. […] kullanacak olan firma var ise bizim fiyatlarımızın altına düşemez. Sadece şunu belirteyim ki oyun koltukları modelleri oturak kısmına rahatlık için dizilen şerit lastiklerin üzerini firmamız fazladan bez, […]

  4. […] Playstation oyun koltuğu yukarıda yazan ölçüler size uymuyor ise bizim için sorun teşkil etmez, size uygun koltukları istediğiniz ölçülerde ve özellikler de üretiriz. […]

  5. […] Oyun koltukları modelleri teslimatı hakkında […]

Benzer Ürünler

ikili pes koltukları

ikili pes koltukları

1350,00 TL
Ürünü İncele
Modern playstation koltuğu

Modern Playstation Koltuğu

950,00 TL
Ürünü İncele
Playstation Kanepe

Playstation Kanepe

1250,00 TL
Ürünü İncele
Dörtlü playstation sedir koltukları

Dörtlü playstation sedir koltukları

5950,00 TL
Ürünü İncele
Hitit İkili Playstation Koltuğu

Hitit İkili Playstation Koltuğu

950,00 TL
Ürünü İncele

Ürün Etiketleri