Modern ps koltukları modelleri fiyatları

Modern ps koltukları

Modern ps koltukları özellikleri

Modern ps koltukları kendi imalatımız olup, istenilen renk, ölçü ve özellikten yapılmaktadır. Ps oyun koltukları iç iskelet kısmı tamamen fırınlanmış gürgen ağacından 2*4 kalınlığında latalardan oluşmaktadır. Ps koltukları ayakları masif ahşap olup talep edilen renkten cila yapılmaktadır. Ps3  koltukları için kullanılan sünger ve dolgu malzemeleri TSE standartlarında olup tüm playstation koltuk modelleri firmamız tarafından 2 (iki) yıl imalat hatalarına karşı garantilidir.

Modern ps koltuk ölçüleri

Modern ps koltukları ölçüleri aşağıda belirtilmiştir. Ölçüler süngerin ve derinin esnemesine bağlı olarak en yakın tahmini değerlerdir.

Modern ps koltuk genişliği =165 cm
Ps3 koltukları önden arkaya mesafesi =85 cm
Modern ps koltuğu oturma yüksekliği=43 cm
Playstation koltukları toplam yüksekliği=80

Modern ps koltukları için yazan ölçüler size uymuyor ise bizim için sorun teşkil etmez, size uygun koltukları istediğiniz ölçülerde ve özellikler de üretiriz. Playstation koltuğunda talep ettiğiniz başka özellikler var ise olup olamayacağı konusunda lütfen danışınız.

Playstation oyun koltuk yüzey döşemesine kullanılan suni deri birinci sınıf olup renk seçenekleri sınırsızdır. Talep edilmesi halinde yüzey döşemesi kumaş yapıla bilmektedir.

Playstation salonları işletmecileri olarak siz istersiniz ki playstation koltuğu en başta rahat ve fiyat olarak ucuz olsun. Rahatlık ve sağlamlık konusun da her türlü garantiyi veriyorum. Fiyat konusun da ise bizim kullandığımız malzemeleri bire bir kullanacak olan firma var ise bizim fiyatlarımızın altına düşemez. Sadece şunu belirteyim ki playstation koltukları oturak kısmına rahatlık için dizilen şerit lastiklerin üzerini firmamız fazladan bez, kumaş gibi cisimler ile kapatırız. Bu sizin için basit bir işlem olabilir ama toplu üretimlerde bir hayli zaman almaktadır ve en önemli olan faydası; lastiklerin zaman süngeri kesmesine engel olmaktır. Sizin koltuğunuzda oturak kısmında çöküntü olmuş ise bilin ki bu sebepten dolayıdır. Bizim hiçbir ürünümüzde bu sorunlar yaşanmaz. Yani fiyat konusunda da garanti veriyoruz. Ancak şu unutulmamalıdır ki ucuz koltuk alarak kar ettiğinizi zannedebilirsiniz. Siz oyun salonunuzda ki playstation koltuklarınızı her 2 yılda bir değiştiriyorsanız bilin ki zarardasınız.

Playstation koltukları teslimatı

Playstation koltuğu teslimatı bulunduğunuz bölgeye, ile ve sipariş verdiğiniz koltuk sayısına göre değişmektedir. İstanbul içi teslimatlar da firmamız teslim etmektedir. İstanbul dışı alımlarda nakliye başta anlaşılmadığı sürece kargo alıcıya aittir. Birçok firma playstation koltuğunu ambara sadece ince streç ile sararak teslim ederken firmamız playstation koltukları ince ve kalın ambalajlar ile sağlam bir şekilde paketledikten sonra ambara teslim eder. Hatta mümkünse bekleyip yüklemede koltuğun üzerine ağır ve sivri cisimler konmaması konusunda yardımcı olunur. Bizim için ticaret bir kerelik alışveriş değildir, süreklilik önemlidir.
Playstation koltukları ortalama teslim süresi 1 haftadır. Ancak sipariş verilen playstation koltuğu işçiliğine, iskeletlerinin yeterli sayıda hazırda olup olmamasına ve iş yoğunluğuna göre değişmektedir.
Detaylı bilgi ve siparişleriniz için iletişime geçebilirsiniz.

İş telefonu=0212 565 7809
GSM=0532 725 0746
Mail=info@damlaofis.com.tr

Modern playstation koltukları modelleri fiyatları

Modern playstation koltukları modelleri fiyatları

Malesef yazı yorumlara kapatılmıştır.

Benzer Ürünler

ikili pes koltukları

ikili pes koltukları

1350,00 TL
Ürünü İncele
Modern playstation koltuğu

Modern Playstation Koltuğu

950,00 TL
Ürünü İncele
Playstation Kanepe

Playstation Kanepe

1250,00 TL
Ürünü İncele
Dörtlü playstation sedir koltukları

Dörtlü playstation sedir koltukları

5950,00 TL
Ürünü İncele
Hitit İkili Playstation Koltuğu

Hitit İkili Playstation Koltuğu

950,00 TL
Ürünü İncele

Ürün Etiketleri