Modern playstation koltuğu

Modern Playstation Koltuğu

Modern playstation koltuğu özellikleri

Modern playstation koltuğu tamamen masif gürgen ağacından iskelet yapısına sahip olup imalatımız İstanbul Güngören‘de bulunmaktadır. Playstation koltuk iskeleti, masif ağaçların bir birlerine zıvanalı olarak birleştirilmesinden oluşmaktadır. İthal tutkal ile yapıştırılan iskelet ile playstation koltuğu çok daha uzun ömürlü olarak kullanmanızı sağlar.

Playstation koltuk iç döşemesinde oturak kısmın yaylanması için geniş elastik şeritler sık aralıklarla kullanılarak sağlanır. Elastiklerin üstü kumaş, bez gibi malzemeler ile kapatılır. Bunun amacı lastiklerin esneme sırasında süngerde deformasyon yapmasına mani olmaktır. Modern playstation koltuk oturak kısmına 28 dansite yoğunlukta 8 santim kalınlıkta gri sünger kullanılır. Kollara 2 santimlik gri sünger kullanılır. Playstation koltuklarının yüzeylerine kullanılan kumaş veya suni deri alıcının talebine göre istenilen renklerde ve özelliklerde kullanılır.

Modern playstation koltuğunun ayağı profil metallerin şekillendirilmesi ve kaynakla birleştirilmesinden oluşmaktadır. Koltuğun ayağı nikel kaplama atölyesinde metalin yüzey temizliği yapıldıktan sonra sırasıyla polisaj ve krom yüzey kaplaması yapılarak kullama hazırlanır.

Tüm playstation koltuklarında TSE belgeli yedek parça ve malzeme kullanılır. Playstation koltukları üretim hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garantilidir.

Modern playstation koltuğu ölçüleri

Playstation koltuk genişliği=150 santim

İkili playstation koltuğu derinlik ölçüsü=75 santim

Playstation kanepe sırt yüksekliği=80 santimdir.

İkili playstation koltuğu ölçüleri iş yeri ölçülerinize göre değiştirilebilir.

Playstation koltukları hazırda bulunmamaktadır. Playstation koltuğu siparişle üretime alınmaktadır. Modern playstation koltuğu ölçüleri, rengi ve diğer tüm detayları sizin talebiniz doğrultusun da netleşmektedir. Playstation koltuk ürünlerimiz özel üretim olup bu özel ürünlerin iadesi ve değişimi mümkün değildir.

Modern playstation koltuğu üretim süresi yaklaşık olarak 7 iş günü sürmektedir. Üretim süresi sipariş verilen playstation koltuk özelliklerine, sipariş sayısına ve imalat yoğunluk durumuna göre değişmektedir.

Playstation koltuklarının teslimi, İstanbul içi satın alımlarda sipariş miktarı veya toplam tutara göre, iş yoğunluk durumuna ve teslim adresine göre firmamız tarafından teslim yapılır. İstanbul dışı alımlarda ürün gönderimleri ambar nakliye firmaları aracılığıyla yapılır. Gönderi ücreti alıcıya aittir.

Bereket ofis olarak 17 yıllık tecrübemizle size sağlıklı ve garantili hizmet vermekten gurur duyuyoruz. İkili playstation koltuklarında ki diğer modellerimiz için lütfen linki takip ediniz. https://playstationkoltugu.gen.tr/urun-kategori/ikili-playstation-koltuklari/

modern-playstation-koltugu-

modern-playstation-koltugu-

  1. damlaofis dedi ki:

    Sayfamızda bulunan tüm playstation koltukları kendi imalatımız olup olabildiğince düşük fiyatları yazmaya önem veriyoruz. Playstation koltuğu üretiminde kullanılan tüm malzemeler TSE belgeli ve birinci sınıftır.

  2. Mehmet dedi ki:

    Modern playstation koltuğu almak istiyorum. 10 adet lazım. Playstation koltukları istediğimiz renklerde yapılır mı. Ayrıca fiyatta iskonto yapıyor musunuz.

Benzer Ürünler

ikili pes koltukları

ikili pes koltukları

1350,00 TL
Ürünü İncele
Playstation Kanepe

Playstation Kanepe

1250,00 TL
Ürünü İncele
Dörtlü playstation sedir koltukları

Dörtlü playstation sedir koltukları

550,00 TL
Ürünü İncele
Hitit İkili Playstation Koltuğu

Hitit İkili Playstation Koltuğu

950,00 TL
Ürünü İncele
ikili playstation sandalyesi

ikili playstation sandalyesi

500,00 TL
Ürünü İncele

Ürün Etiketleri