ikili pes koltukları

ikili pes koltukları

ikili pes koltuk özellikleri

ikili pes koltukları, modern görünümü ve konforuyla oldukça beğeni toplayan bir model imizdir. ikili pes koltuğu üretimini firmamız İstanbul Güngören’de bulunan adresinde üretmektedir. Tüm pes koltukları üretiminde kullanılan yedek parça ve malzemeler TSE belgeli olup, üretim hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.

Pes ikili koltuğu iskelet yapısı, gövde 2*5 cm kalınlıkta fırınlı gürgen ağaçlarından oluşan latalardan yapılmıştır. Ağaçların birleşimleri, bir birlerine geçmeli olan zıvanalı sistemle yapılır. Pes koltuğu iç döşemesinde oturak kısmının esnemesi ve rahatlık için geniş ve sağlam lastikler kullanılır. Bu lastikler sık aralıklarla bir birleri üzerine atlamalı gelecek şekilde yerleştirilir. Aynı şekilde sırt kısma da uygulanır. Lastiklerin üzerine konumuna ve kalınlığına göre 28-32 dansite yoğunluğu arasında gri süngerler kullanılır. Kollar ve gövde ayrı ayrı döşenip sonradan birleştirilir. ikili pes koltukları yüzey döşeme malzemesi (kumaş veya suni deri olması) ve rengi siparişle beraber belirlenir. Pes koltuk ayağı parlak krom ile kaplanmış metal profilden oluşmaktadır.

ikili pes koltukları ölçüleri

ikili pes koltuk genişliği=150 santim

pes koltuk derinliği=80 santim

pes koltuğu oturma yüksekliği=44 santim. ikili pes koltukları istenilen renklerden ve özelliklerden üretilmektedir. Tüm playstation koltuk modelleri stokta bulunmayıp, siparişler doğrultusunda üretilir. Üretim sizlerin talep edeceğiniz özelliklere göre özel üretim olmaktadır. Özel üretim olan bu ürünlerin iadesi ve değişimi yapılmamaktadır.

Pes oyun koltukları üretim süresi modele göre değişken olmakla beraber yaklaşık olarak 1 haftadır. Üretim süresine, sipariş miktarı, sipariş zamanındaki iş yoğunluk durumu ve talep edilen ürünün yedek parça stok durumu etken olmaktadır.

Pes ikili koltuk teslimatı

Pes ikili koltukları teslimatı için firmamız İstanbul içi teslimatlarda, sipariş miktarına ve veya toplam sipariş tutarına göre, teslim adresine ve iş yoğunluk durumuna göre firmamız tarafından teslimat yapılır. İstanbul dışı alımlarda, talep edilen yere faaliyet gösteren ambar nakliye firmalarıyla gönderimler yapılır. Gönderilerin taşıma ücretleri alıcı tarafından ödenmektedir.

Bereket ofis olarak sektörde 17 yıldır sizlere hizmet sunmanın gururunu yaşıyoruz. Birinci önceliğimiz memnuniyet odaklı ürün sunmak olup, üretimden direk alıcıya satış yaparak uygun fiyatlara playstation koltuğu sunmaktayız. Diğer playstation koltuk modelleri için lütfen linki ziyaret ediniz. https://playstationkoltugu.gen.tr/urun-kategori/ikili-playstation-koltuklari/

ikili pes koltukları

ikili pes koltukları

Benzer Ürünler

Modern playstation koltuğu

Modern Playstation Koltuğu

1050,00 TL
Ürünü İncele
Playstation Kanepe

Playstation Kanepe

1650,00 TL
Ürünü İncele
Dörtlü playstation sedir koltukları

Dörtlü playstation sedir koltukları

850,00 TL
Ürünü İncele
Hitit İkili Playstation Koltuğu

Hitit İkili Playstation Koltuğu

1050,00 TL
Ürünü İncele
ikili playstation sandalyesi

ikili playstation sandalyesi

620,00 TL
Ürünü İncele

Ürün Etiketleri