Hitit İkili Playstation Koltuğu

Hitit İkili Playstation Koltuğu

Hitit İkili Playstation Koltuğu Yeni Trendiniz.

Hitit ikili playstation koltuğu, vip model olup oturumu oldukça rahattır. Modern ve şık görünümüyle playstation oyun salonlarına farklı bir hava katmaktadır. Hitit playstation koltuğu, oyun salonlarında yeni tren koltuk modelidir.

İkili Playstation koltuğu iskeleti birinci sınıf gürgen ağacından yapılmaktadır. Oldukça sağlam bir gövdesi olan playstation ikili koltuk kullanım açısından ömürlük bir modeldir. Oyun koltuğu döşemesi sizin talep edeceğiniz renklerde suni veya gerçek deri ile temizliği kolay yapılabilen birinci kalite kumaşlardan yapılır. İkili playstation koltuğu, oturak kısmı kalın gir süngerden oluşup sırt dayama kısmındaki minderler ise silikon ve kırpıntı süngerinden oluşan özel karışımlı dolgulu minderden oluşur.

Hitit İkili Playstation Koltuğu Ölçüleri

İkili playstation koltuğu genişliği=170 santim

Playstation ikili koltuk derinliği=80 santim

Playstation koltuk sırt yüksekliği=80 santimdir. Tüm playstation koltuklarının üretimini firmamız gerçekleştirdiği için yukarıdaki ölçülerde değişiklik yapıla bilmektedir.

Playstation koltukları üretim süresi yaklaşık olarak 1 hafta sürmektedir. Ancak bu süre sipariş verilen Hitit ikili playstation koltuğu sayısına, sipariş zamanındaki iş yoğunluk durumuna ve talep edilen ürüne ait ham madde ve yedek parça stok durumuna göre değişir. Hitit ikili playstation koltuğu işçiliği oldukça zor ve zahmetli olduğundan teslim süresi diğer modellere göre uzun sürmektedir.

Playstation ikili koltuklar üretim aşamasın da hatlar ve defolar için sürekli kontrol edilmektedir. Üretim sonrasında oluşabilecek hatalara karşı firmamız tarafından 2 yıl garanti verilmektedir. Sipariş verilen playstation koltukları hazırda bulunmamaktadır. Bundan sebep her sipariş sıfırdan üretilir ve özel ürün statüsündedir. Özel üretim olan ürünlerin iadesi ve değişimi mevcut değildir.

Playstation koltuğu teslimatı sipariş sayısı veya toplam sipariş tutarına gör firmamız tarafından yapılabilmektedir. Hitit playstation koltuğu İstanbul içine teslim firmamız tarafından yapılabilmektedir. Teslim adresiniz ve sipariş miktarınız teslim şekline etki etmektedir. İstanbul dışı teslimatlar nakliye firması aracılığıyla gönderimler yapılır. Hitit ikili playstation koltuğu Nakliye ücreti alıcıya aittir.

Bereket ofis olarak 17 yıllık tecrübemizi üretimle birleştiriyoruz. Hem kalite hem konfor ve ucuzluk için çalışıyoruz. Tüm soru ve görüşleriniz için iletişime geçebilirsiniz.

Benzer Ürünler

ikili pes koltukları

ikili pes koltukları

1850,00 TL
Ürünü İncele
Modern playstation koltuğu

Modern Playstation Koltuğu

1050,00 TL
Ürünü İncele
Playstation Kanepe

Playstation Kanepe

1650,00 TL
Ürünü İncele
Dörtlü playstation sedir koltukları

Dörtlü playstation sedir koltukları

850,00 TL
Ürünü İncele
ikili playstation sandalyesi

ikili playstation sandalyesi

620,00 TL
Ürünü İncele

Ürün Etiketleri