Dörtlü playstation sedir koltukları

Dörtlü playstation sedir koltukları

Dörtlü playstation sedir koltukları

Dört kişilik olan dörtlü playstation sedir koltukları imalatı firmamıza aittir. Playstation koltuğu üretiminde tamamen masif ahşap ile kontralar kullanılmıştır. Ürünlerimizin hiç bir çeşidinde sunta, kavak ağacı gibi düşük kaliteli malzeme ve ara bağlantı parçaları kullanılmamaktadır.

Playstation sedir koltuk üretim her aşamasında kontrol edilmektedir. Sonradan oluşabilecek tüm hataları evvelden kontrol ederek önlemiş oluyoruz. Her ihtimale karşı imalattan oluşabilecek hatalara karşı tüm ürünlerimiz gibi dörtlü playstation sedir koltukları firmamız tarafından 2 yıl garantilidir.

Dörtlü playstation sedir koltuklarının ölçüsü

Playstation sedir koltuk genişliği=190 santimdir.

Playstation koltuğu derinliği= 65 santimdir.

Playstation sedir sırt yüksekliği=95 santimdir. Playstation cafe sediri ölçüleri size uymuyorsa hiç problem değildir. Dörtlü playstation koltuğu sizin tercihiniz doğrultusunda ölçülen dirilip her renk ve döşeme özelliğinden yapılmaktadır. Bu ölçüye rahatlıkla dört kişi sığmaktadır. Kullanım yerinize uygun genişlikte veya kullanıcı sayısına göre ölçülendirme yapılır.

Tüm playstation koltukları hazırda bulunmayıp siparişle üretime alınmaktadır. Bundan sebep her ürün özel üretim olup ürün özellik ve detayları sizlerin tercihleri doğrultusunda belirlenir.

Playstation cafe sedirinde kullanılan tüm malzemeler TSE standartlarına uygun olup TSE belgeleri mevcuttur. Sedir koltuk oturak süngeri 28 dns yoğunluğunda gri sünger olup sırt kısmına yine aynı özellikte gri sünger kullanılır. Döşeme suni deri veya kumaş olabilir. Döşeme altına şekil vermesi için ince sünger kullanılır. Resimde düz dikişli talep edilmiştir. Siz yatay, çapraz veya kare dikiş tercih edebilirsiniz.

Dörtlü playstation sedir koltukları, üretim süresi 5 iş günüdür. Bu zaman sipariş sayınıza veya talep ettiğiniz ürünün özelliklerine, iş yoğunluk durumuna göre değişmektedir.

Playstation sedir koltuk teslimatı

Dört kişilik playstation sedir teslimi, İstanbul içine sipariş sayısına yada toplam tutara, iş yoğunluk durumuna ve teslim adresine göre firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı alımlarda gönderiler nakliye firmaları aracılığıyla yapılır. Nakliye bedeli alıcı tarafından ödenmektedir.

Tüm playstation koltuklarımız siparişle üretilip hazırda bulunmamaktadır. Kişiye özel olan playstation koltukları ürünlerinin iadesi ve değişimleri mümkün olmamaktadır. Sipariş vereceğiniz zaman ürünün özellikleri, ölçüleri ve renklerini belirtirken dikkatli olmanız rica olunur.

Benzer Ürünler

ikili pes koltukları

ikili pes koltukları

1850,00 TL
Ürünü İncele
Modern playstation koltuğu

Modern Playstation Koltuğu

1050,00 TL
Ürünü İncele
Playstation Kanepe

Playstation Kanepe

1650,00 TL
Ürünü İncele
Hitit İkili Playstation Koltuğu

Hitit İkili Playstation Koltuğu

1050,00 TL
Ürünü İncele
Cafe sedir modelleri

Cafe sedir modelleri

525,00 TL
Ürünü İncele

Ürün Etiketleri