Cafe sedirleri kanepeleri

Cafe sedirleri kanepeleri

Cafe sedirleri kanepeleri, İstanbul Güngören‘deki atölyemizde kendi imalatımız olup, koltuğun iç iskelet kısmı tamamen fırınlanmış gürgen ağacından 2*4 kalınlığında latalardan oluşmaktadır. Playstation cafe koltukları üretiminde kullanılan sünger ve dolgu malzemeleri TSE standartlarında olup playstation koltukları modelleri firmamız tarafından 3 (üç) yıl imalat hatalarına karşı garantilidir.

Cafe sedirleri kanepeleri ölçüleri

Cafe sedirleri kanepeleri ölçüleri aşağıda belirtilmiştir. Ölçüler süngerin ve derinin esnemesine bağlı olarak en yakın tahmini değerlerdir.

Playstation sedirleri kanepeleri genişliği =100 cm

Cafe sedir kanepeleri önden arkaya mesafesi =65 cm

Playstation Cafe sedirleri oturma yüksekliği=44 cm

Cafe sedirleri kanepeleri toplam yüksekliği=100 cm

Cafe sedirleri kanepeleri için yukarıda yazan ölçüler size uymuyor ise bizim için sorun teşkil etmez, size uygun koltukları istediğiniz ölçülerde ve özellikler de üretiriz.

Cafe sedirleri kanepeleri yüzey döşemesine kullanılan suni deri birinci sınıf olup renk seçenekleri sınırsızdır. Playstation cafe koltukları istenilen renk, ölçü ve özellikten uygun fiyatları ile sitemizde satıştadır.

Bereket ofis olarak 15 yılı aşkın süredir ofis koltukları imalatı yapmaktayız. Biz bu işi ek iş olarak değil tek işimiz olarak yapıyoruz. Sektör de bulunduğumuz süre içerisinde spot malzeme kullanarak her hangi bir ürün üretmedik. Biliriz ki ucuz malzeme beraberinde birçok sıkıntı getirmektedir.

Playstation cafe oyun salonları işletmecileri olarak siz istersiniz ki cafe sedirleri en başta rahat ve fiyat olarak ucuz olsun. Rahatlık ve sağlamlık konusun da her türlü garantiyi veriyorum. Fiyat konusun da ise bizim kullandığımız malzemeleri bire bir kullanacak olan firma var ise bizim fiyatlarımızın altına düşemez. Sadece şunu belirteyim ki cafe sedirleri oturak kısmına rahatlık için dizilen şerit lastiklerin üzerini firmamız fazladan bez, kumaş gibi cisimler ile kapatırız. Bu sizin için basit bir işlem olabilir ama toplu üretimlerde bir hayli zaman almaktadır ve en önemli olan faydası; lastiklerin zaman süngeri kesmesine engel olmaktır. Sizin koltuğunuzda oturak kısmında çöküntü olmuş ise bilin ki bu sebepten dolayıdır. Bizim hiçbir ürünümüzde bu sorunlar yaşanmaz. Yani fiyat konusunda da garanti veriyoruz. Ancak şu unutulmamalıdır ki ucuz koltuk alarak kar ettiğinizi zannedebilirsiniz. Siz yeni aldığınız playstation cafe sedirleri her 2 yılda bir değiştiriyorsanız bilin ki zarardasınız.

Cafe sedirleri kanepeleri teslimatı:

Playstation cafe koltukları teslimatı bulunduğunuz bölgeye, ile ve sipariş verdiğiniz koltuk sayısına göre değişmektedir. İstanbul içi teslimatlar da firmamız teslim etmektedir. İstanbul dışı alımlarda nakliye başta anlaşılmadığı sürece kargo alıcıya aittir. Birçok firma cafe sedir koltuk fiyatları ambara sadece ince streç ile sararak teslim ederken firmamız playstation koltukları ince ve kalın ambalajlar ile sağlam bir şekilde paketledikten sonra ambara teslim eder. Hatta mümkünse bekleyip yüklemede koltuğun üzerine ağır ve sivri cisimler konmaması konusunda yardımcı olunur. Ambalaj için ücret isteyen dahi olmasına rağmen biz playstation oyun koltukları bedelinden başka bir bedel talep etmeyiz.

Playstation koltuğu ortalama teslim süresi 1 haftadır. Ancak sipariş verilen playstation koltuğu işçiliğine, iskeletlerinin yeterli sayıda hazırda olup olmamasına ve iş yoğunluğuna göre değişmektedir.

Detaylı bilgi ve siparişleriniz için iletişime geçebilirsiniz;

İş telefonu=0212 565 7809

GSM=0532 725 0746

Mail=info@damlaofis.com.tr

Malesef yazı yorumlara kapatılmıştır.

Benzer Ürünler

Dörtlü playstation sedir koltukları

Dörtlü playstation sedir koltukları

850,00 TL
Ürünü İncele
Cafe sedir modelleri

Cafe sedir modelleri

525,00 TL
Ürünü İncele
Cafe sedirleri modelleri

Cafe sedirleri modelleri

495,00 TL
Ürünü İncele
Cafe sedirleri fiyatları

Cafe sedirleri fiyatları

525,00 TL
Ürünü İncele
Cafe sedir koltukları

Cafe sedir koltukları

470,00 TL
Ürünü İncele

Ürün Etiketleri