Cafe sedir modelleri

Cafe sedir modelleri

Cafe sedir modelleri, kendi üretimimizdir. Playstation koltuğun iç iskelet kısmı tamamen fırınlanmış gürgen ağacından 2*4 kalınlığında latalardan oluşmaktadır. Playstation koltukları üretiminde kullanılan sünger ve dolgu malzemeleri TSE standartlarında olup tüm cafe sedirleri firmamız tarafından 3 (üç) yıl imalat hatalarına karşı garantilidir.

Cafe sedir modelleri ölçüleri

Cafe sedir modelleri ebatları şöyledir. Ölçüler süngerin ve derinin esnemesine bağlı olarak en yakın tahmini değerlerdir.

Cafe sedir modelleri genişlik =100 cm

Playstation cafe koltukları önden arkaya mesafesi =65 cm

Cafe sedirleri oturma yüksekliği=45 cm

Cafe sedir koltukları toplam yüksekliği=80 cm

Playstation koltuğu ölçüleri size uymuyor ise bizim için sorun teşkil etmez, size uygun koltukları istediğiniz ölçülerde ve özellikler de üretiriz.

Playstation cafe sedir modelleri yüzey döşemesine kullanılan suni deri birinci sınıf olup renk seçenekleri sınırsızdır. Playstation cafe işletmecileri olarak siz istersiniz ki playstation cafe  oltuğu en başta rahat ve fiyat olarak ucuz olsun. Rahatlık ve sağlamlık konusun da her türlü garantiyi veriyoruz. Fiyat konusun da ise bizim kullandığımız malzemeleri bire bir kullanacak olan firma var ise bizim fiyatlarımızın altına düşemez. Sadece şunu belirteyim ki playstation koltukları oturak kısmına rahatlık için dizilen şerit lastiklerin üzerini firmamız fazladan bez, kumaş gibi cisimler ile kapatırız. Bu sizin için basit bir işlem olabilir ama toplu üretimlerde bir hayli zaman almaktadır ve en önemli olan faydası; lastiklerin zaman süngeri kesmesine engel olmaktır. Sizin koltuğunuzda oturak kısmında çöküntü olmuş ise bilin ki bu sebepten dolayıdır. Bizim hiçbir ürünümüzde bu sorunlar yaşanmaz. Yani fiyat konusunda da garanti veriyoruz. Ancak şu unutulmamalıdır ki ucuz koltuk alarak kar ettiğinizi zannedebilirsiniz. Siz yeni aldığınız playstation cafe koltukları her 2 yılda bir değiştiriyorsanız bilin ki zarardasınız.

Cafe sedir modelleri teslimatı

Playstation oyun koltuğu teslimatı bulunduğunuz bölge ile ve sipariş verdiğiniz koltuk sayısına göre değişmektedir. İstanbul içi teslimatlar da firmamız teslim etmektedir. İstanbul dışı alımlarda nakliye başta anlaşılmadığı sürece kargo alıcıya aittir. Birçok firma playstation koltukları ambara sadece ince streç ile sararak teslim ederken firmamız playstation sedirleri ince ve kalın ambalajlar ile sağlam bir şekilde paketledikten sonra ambara teslim eder. Hatta mümkünse bekleyip yüklemede koltuğun üzerine ağır ve sivri cisimler konmaması konusunda yardımcı olunur. Ambalaj için ücret isteyen dahi olmasına rağmen biz playstation koltukları bedelinden başka bir bedel talep etmeyiz.

Playstation cafe sedirleri ortalama teslim süresi 1 haftadır. Ancak sipariş verilen cafe sedirleri ürünün işçiliğine, iskeletlerinin yeterli sayıda hazırda olup olmamasına ve iş yoğunluğuna göre değişmektedir.

Detaylı bilgi ve siparişleriniz için iletişime geçebilirsiniz;

İş telefonu=0212 565 7809

GSM=0532 725 0746

Mail=info@damlaofis.com.tr

Malesef yazı yorumlara kapatılmıştır.

Benzer Ürünler

Dörtlü playstation sedir koltukları

Dörtlü playstation sedir koltukları

850,00 TL
Ürünü İncele
Cafe sedirleri modelleri

Cafe sedirleri modelleri

495,00 TL
Ürünü İncele
Cafe sedirleri kanepeleri

Cafe sedirleri kanepeleri

650,00 TL
Ürünü İncele
Cafe sedirleri fiyatları

Cafe sedirleri fiyatları

525,00 TL
Ürünü İncele
Cafe sedir koltukları

Cafe sedir koltukları

470,00 TL
Ürünü İncele

Ürün Etiketleri