Cafe sandalyesi playstation

Cafe sandalyesi

Playstation Cafe Sandalyesi Özellikleri

Cosmo cafe sandalyesi, oturak ve sırt kısmı özel kırılmaz sert plastiklerden yapılmış olup sağlamlık bakımından yüksek mukavemete sahiptir. Playstation cafe sandalyesi oturak ve sırt kısmına kullanılan sünger kesme sünger olup, yüksek dansiteye sahip 5 cm lik süngerlerdir.

Cafe sandalye modelleri kendi imalatımız olup istenilen renk, özellik ve miktarlarda üretilmektedir. Playstation cafe sandalyelerine kullanılan mekanizma ful fonksiyona sahiptir. Ful fonksiyondan kasıt; mekanizmanın vücudun rahat hareketini sağlamak için hemen her noktası istenilen ayara getirilmesidir. Cafe sandalyesinin aşağı yukarı hareketini sağlayan amortisör kısmı şimdi hemen her koltukta olan bir özelliktir, sırt kısmının ileri ve geri hareketini sağlayan bir bir özellik daha var. Bu oturma pozisyonuna göre sırtın rahat etmesi için cafe sandalyesinin sırtının ayarını sağlar. Son özellik ise ileri geri hareket eden sırtın birde aşağı ve yukarı hareketini sağlayan özelliktir ki bu her koltukta yoktur ve her firma bu ürüne bu mekanizmayı kullanmaz. Kısa boylu birinin oturma esnasında sandalyenin sırtlık kısmının yukarıda kalması sonucu pek rahat etmeyecektir. Bu özellik ile sırtını daha rahat dayayarak yorulmadan bilgisayardaki çalışmasını yapacaktır. Bu özellikle çocuk yaştaki öğrencilere yaramaktadır. Bundan sebep bu koltuğa öğrenci sandalyesi yada bilgisayar koltuğu da söylenmektedir.

Toplu alımlarda cafe sandalyesi için özel fiyat uygulanmaktadır. İstenilen renk kumaş yada deri ve talep edilen miktarda yapılmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen irtibata geçiniz.

Cafe sandalyesi teslimatı

Ürün teslimatı satın alınan miktara göre değişmektedir. Yüksek adetli alımlarda İstanbul içine firmamız teslimat yapmaktadır, ancak İstanbul dışı alımlarda kargo alıcı tarafından karşılanır. Cafe sandalyeleri teslimatı bulunduğunuz bölgeye, ile ve sipariş verdiğiniz koltuk sayısına göre değişmektedir. İstanbul içi teslimatlar da firmamız teslim etmektedir. İstanbul dışı alımlarda nakliye başta anlaşılmadığı sürece kargo alıcıya aittir. Birçok firma playstation sandalyeleri ambara sadece ince streç ile sararak teslim ederken firmamız playstation sandalyesi ince ve kalın ambalajlar ile sağlam bir şekilde paketledikten sonra ambara teslim eder. Hatta mümkünse bekleyip yüklemede koltuğun üzerine ağır ve sivri cisimler konmaması konusunda yardımcı olunur.

Cafe sandalyesi ürünümüz 2 (iki) yıl garantilidir. Playstation cafe sandalyelerine kullanılan tüm yedek parça ve aksesuarlar TSE belgesine sahiptir.

Playstation cafe sandalyesi teslim süresi ortalama 2 gündür. Ancak sipariş miktarı, iş yoğunluğu ve sipariş miktarına göre stok durumu teslimat süresine direk etki etmektedir.

Malesef yazı yorumlara kapatılmıştır.

Benzer Ürünler

Playstation sandalye

Playstation sandalye

265,00 TL
Ürünü İncele
Playstation cafe sandalyesi

Playstation cafe sandalyesi

180,00 TL
Ürünü İncele
ikili playstation sandalyesi

ikili playstation sandalyesi

500,00 TL
Ürünü İncele
ikili playstation sandalye modelleri

ikili playstation sandalye modelleri

400,00 TL
Ürünü İncele

Ürün Etiketleri