Ahşap tekli playstation koltuğu

Ahşap tekli playstation koltuğu

Ahşap tekli playstation koltuğu özellikleri

Ahşap tekli playstation koltuğu kendi imalatımız olup, koltuğun iç iskelet kısmı tamamen fırınlanmış gürgen ağacından 2*4 kalınlığında latalardan oluşmaktadır. Ayaklar tamamen masif ahşaptan yapılmış ve üzeri cila ile renklendirilmiştir. Ahşap tekli playstation koltuğu içine kullanılan sünger ve dolgu malzemeleri TSE standartlarında olup playstation koltukları firmamız tarafından 2 (iki) yıl imalat hatalarına karşı garantilidir.

Ahşap tekli playstation koltuğu ölçüleri

Tekli playstation koltuğu ölçüleri aşağıda belirtilmiştir. Ölçüler süngerin ve derinin esnemesine bağlı olarak en yakın tahmini değerlerdir.
Ahşap playstation koltuğu genişliği =75 cm
Tekli playstation koltukları önden arkaya mesafesi =70 cm
Ahşap playstation koltuk oturma yüksekliği=43 cm
Playstation koltuğu toplam yüksekliği=75 cm

Tekli playstation koltuğu için yazan ölçüler size uymuyor ise bizim için sorun teşkil etmez, size uygun koltukları istediğiniz ölçülerde ve özellikler de üretiriz.

Ahşap tekli playstation koltuğu yüzey döşemesine kullanılan suni deri birinci sınıf olup renk seçenekleri sınırsızdır. Kumaş döşeme yapılmaktadır, sipariş verilirken belirtilmesi gerekir.

Playstation salonları işletmecileri olarak siz istersiniz ki tekli playstation koltuğu en başta rahat ve fiyat olarak ucuz olsun. Rahatlık ve sağlamlık konusun da her türlü garantiyi veriyorum. Fiyat konusun da ise bizim kullandığımız malzemeleri bire bir kullanacak olan firma var ise bizim fiyatlarımızın altına düşemez. Sadece şunu belirteyim ki tekli playstation koltuğu oturak kısmına rahatlık için dizilen şerit lastiklerin üzerini firmamız fazladan bez, kumaş gibi cisimler ile kapatırız. Bu sizin için basit bir işlem olabilir ama toplu üretimlerde bir hayli zaman almaktadır ve en önemli olan faydası; lastiklerin zaman süngeri kesmesine engel olmaktır. Sizin koltuğunuzda oturak kısmında çöküntü olmuş ise bilin ki bu sebepten dolayıdır. Bizim hiçbir ürünümüzde bu sorunlar yaşanmaz. Yani fiyat konusunda da garanti veriyoruz. Ancak şu unutulmamalıdır ki ucuz koltuk alarak kar ettiğinizi zannedebilirsiniz. Siz yeni aldığınız playstation koltukları her 2 yılda bir değiştiriyorsanız bilin ki zarardasınız.

Tekli playstation koltukları teslimatı

Playstation koltukları teslimatı bulunduğunuz bölgeye, ile ve sipariş verdiğiniz koltuk sayısına göre değişmektedir. İstanbul içi teslimatlar da firmamız teslim etmektedir. İstanbul dışı alımlarda nakliye başta anlaşılmadığı sürece kargo alıcıya aittir. Birçok firma playstation koltuğu ambara sadece ince streç ile sararak teslim ederken firmamız playstation koltukları İnce ve kalın ambalajlar ile sağlam bir şekilde paketledikten sonra ambara teslim eder. Hatta mümkünse bekleyip yüklemede koltuğun üzerine ağır ve sivri cisimler konmaması konusunda yardımcı olunur.
Playstation oyun koltuğu ortalama teslim süresi 1 haftadır. Ancak sipariş verilen playstation koltuğu tekli  işçiliğine, iskeletlerinin yeterli sayıda hazırda olup olmamasına ve iş yoğunluğuna göre değişmektedir. Sayfamızdaki diğer tekli playstation koltuk modelleri için linki takip edebilirsiniz, https://playstationkoltugu.gen.tr/urun-kategori/tekli-playstation-koltugu
Detaylı bilgi ve siparişleriniz için iletişime geçebilirsiniz;
İş telefonu=0212 565 7809
GSM=0532 725 0746
Mail=info@damlaofis.com.tr

Malesef yazı yorumlara kapatılmıştır.

Benzer Ürünler

ikili pes koltukları

ikili pes koltukları

1850,00 TL
Ürünü İncele
Modern playstation koltuğu

Modern Playstation Koltuğu

1050,00 TL
Ürünü İncele
Playstation Kanepe

Playstation Kanepe

1650,00 TL
Ürünü İncele
Dörtlü playstation sedir koltukları

Dörtlü playstation sedir koltukları

850,00 TL
Ürünü İncele
Hitit İkili Playstation Koltuğu

Hitit İkili Playstation Koltuğu

1050,00 TL
Ürünü İncele

Ürün Etiketleri